Buhalterinė apskaita yra viena svarbiausių įmonės veiklos sričių, kuri privaloma bet kuriam verslui tam, kad jis veiktų sistemingai ir tvarkingai, o visa informacija būtų lengvai prieinama ir analizuojama.

Buhalterinės apskaitos įmonę „Verslo pamatas“ įkūrėme tuomet, kai pamatėme tikrąją šios srities svarbą sėkmingam verslo gyvavimui ir plėtrai. Esame įsitikinę, kad buhalterija yra viena iš esminių verslo sklandumą lemiančių funkcijų, todėl norime būti jūsų partneriu ir patarėju apskaitos tvarkymo srityje.

Mūsų tikslas – teikti aukštos vertės profesionalias buhalterines paslaugas įmonėms, norinčioms turėti stabilius ir tvirtus savo verslo pamatus. Apskaitos paslaugas atliekame, pasitelkdami naujausias žinias ir inovatyvius darbo įrankius, pritaikydami juos konkretaus kliento konkrečiam atvejui, taip kurdami aukščiausią vertę verslui.

Savo veikloje „Verslo pamatas“ vadovaujasi Tarptautinės buhalterių federacijos valdybos parengtais ir patvirtintais buhalterio profesinės etikos principais. Visuomet esame labai reiklūs sau, analizuojame ir vertiname savo darbo kokybę bei priimtus sprendimus, ieškome vis geresnių, naujesnių bei patogesnių apskaitos tvarkymo būdų savo klientams.

Nepaisant to, kad esame įsikūrę Vilniuje, buhalterines paslaugas teikiame visos Lietuvos įmonėms. Mūsų turima moderni apskaitos programa B1.lt leidžia patogiai ir kokybiškai valdyti apskaitą net ir tolimiausiame kampelyje įsikūrusiai įmonei.

„Verslo pamatas“ komanda vadovaujasi tokiomis pagrindinėmis vertybėmis:

  • Profesionali buhalterinė apskaita, teikianti pridėtinę vertę verslui, o ne tampanti dar viena kaštų eilute;
  • Sąžininga, skaidri ir aiški kainodara be paslėptų mokesčių ir apgaulingų skaičiuoklių;
  • Nuolatinė technologinių, teisinių bei idėjinių sprendimų, lengvinančių klientui buhalterinę apskaitą, paieška;
  • Nesibaigiantis darbuotojų mokymasis ir nuolatinis buhalterijos žinių gilinimas;
  • Papildomų paslaugų, reikalingų verslo plėtrai, teikimas ir jų spektro plėtimas;
  • Visiškas jūsų įmonės informacijos konfidencialumas.

„Verslo pamatas“ vadovas

Įmonės įkūrėjas, vadovas ir apskaitos partneris Vidas Blaškys

„Buhalterinė apskaita – tai mano gyvenimas, kuriame aš randu daugybę spalvų. Netiesa, kad apskaita yra nuobodus skaičių mokslas. Iš tikrųjų – tai menas, sujungiantis skirtingas žinias, patirtis, gebėjimus ir fantaziją į vieną darnią ir sistemingą visumą.“

Vidas Blaškys profesionalus buhalteris, verslo finansų specialistas su realia samdomo vadovo patirtimi. Įgijęs aukštąjį buhalterinės apskaitos išsilavinimą bei strateginės lyderystės ir žmogiškųjų išteklių valdymo magistro laipsnį. 15 metų buhalterinio darbo patirtis dirbant įvairaus dydžio Lietuvos įmonėse ir jose einant buhalterio, vyriausiojo buhalterio, finansų ir apskaitos skyriaus vadovo, verslo apskaitos procesų vadovo pareigas. Vidas Blaškys priklauso Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijai.

MB „Verslo pamatas” padėjo steigiant įmonę ir jau kelis metus padeda su buhalterinės apskaitos tvarkymu.
Džiaugiuosi, kad įmonės apskaita tvarkoma atsakingai. Drąsiai rekomenduoju.

UAB „Harvuda” savininkas ir vadovas
MB „Verslo pamatas” paslaugomis naudojamės jau pusantrų metų. Paslaugos atliekamos laiku ir kokybiškai.
Apskaita tvarkoma atsakingai, suteikiamos reikalingos finansinės konsultacijos. Rekomenduoju šią įmonę.
UAB „Vlamosta” savininkas ir direktorius
MB „Verslo pamatas” – gerai savo darbą išmanantys apskaitos specialistai. Tikrai drąsiai galiu rekomenduoti, nes žinau, kad savo darbą atlieka
puikiai ir be priekaištų. Sėkmės darbuose.
MB „Moderni architektūra” direktorė