Personalo valdymas yra viena sudėtingiausių įmonės veiklos sričių, nes ji susijusi su žmogiškuoju faktoriumi. Žmonės nėra robotai, veikiantys pagal iš anksto žinomas sistemas ir parašytas taisykles. Norint juos perprasti ir valdyti reikalinga patirtis ir gilios žinios žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, kurios turi būti nuolat tobulinamos ir atnaujinamos.

Tačiau personalo valdymas prasideda nuo atrankos proceso. Sakoma, kad gera pradžia pusė darbo. Šis posakis tikrai galioja darbuotojų atrankai. Iš gausybės kandidatų atsirinkus tinkamą darbuotoją vėliau bus paprasta ir malonu visiems kartu dirbti.

Personalo atranka – labai svarbus procesas kiekvienai įmonei

Personalo atranka yra sudėtingas ir dažniausiai ilgai trunkantis procesas, varginantis tiek vadovus, tiek įmonės darbuotojus, kurie tuo metu turi atlikti ieškomo kolegos funkcijas. Visiems svarbu, kad atrinktas darbuotojas išmanytų savo darbą, turėtų visas ar daugumą tai pozicijai užimti reikalingų savybių, o jo charakteris ir įpročiai sutaptų su įmonės kolektyvo. Šiems dalykams įžvelgti reikia nemažos patirties ir psichologinių žinių. Dažnai neradus tinkamo kandidato pirmajame etape, skelbiamas pakartotinis konkursas ir personalo paieška prasideda nuo pradžių. Taigi, visas procesas trunka išties ilgai ir ne kiekvienas vadovas gali sau leisti skirti tiek savo laiko.

Tokiu atveju galima kreiptis į personalo atrankos įmones. Įvairios įdarbinimo agentūros ar personalo atrankos kompanijos siūlo savo paslaugas, kurios dažniausiai būna gana brangios, nes į vieno žmogaus paieškos procesą įtraukiama gausi projektų vadovų ir atrankos specialistų komanda. Be to, specializuotos įdarbinimo įmonės nepažįsta jūsų verslo, nežino jo vidinės kultūros ir procesų, todėl atrankos metu joms būna sunku atsakyti į kandidatų klausimus apie darbdavį. Dėl šių priežasčių siūlome personalo atrankos paslaugas užsakyti mūsų įmonėje.

Dalinė personalo atranka – tai viena iš papildomų paslaugų, kurias teikiame tik savo klientams, užsisakiusiems buhalterinės apskaitos paslaugas. Kasdien dirbdami kartu, mes pažįstame jūsų verslą, vadovus, žinome jūsų įmonės kultūrą, todėl galime kompetentingai jus atstovauti. Kadangi mums nereikia iš naujo su jumis susipažinti, tokiu būdu jūsų personalo atranką vykdysime greičiau, pigiau ir efektyviau nei personalo atrankos agentūros.

„Verslo pamatas“ teikia tokias personalo atrankos paslaugas:

 • Reikalavimų darbuotojui suformulavimas;
 • Atrankos viešinimas, darbo skelbimų publikavimas;
 • Kandidatų gyvenimo aprašymų (CV) atranka pagal jūsų keliamus reikalavimus darbuotojui;
 • Telefoninis interviu;
 • Labiausiai reikalavimus atitinkančių kandidatų pristatymas tolimesnei jūsų atrankai.

Dalinė personalo atranka yra patogus įrankis, taupantis jūsų laiką ir padedantis atrinkti tinkamus kandidatus. Taip jūs galite visą savo dėmesį skirti tiesioginei veiklai ir svarbiausiems įmonės valdymo darbams, praleisdami ilgiausiai trunkantį ir labiausiai varginantį pirminį atrankos etapą.

Kodėl naudinga pirminį personalo atrankos etapą perleisti mums?

 • Dalinė personalo atranka taupo jūsų laiką, nes jums nereikia talpinti skelbimų, jų atnaujinti, skaityti šimtų gyvenimo aprašymų, atlikti dešimčių pirminių skambučių kandidatams;
 • Pirminės paieškos metu jūs galite ramiai savo laiką skirti kitiems įmonės valdymo procesams;
 • Jums pateikiame tik sutartą kiekį pačių geriausių ir labiausiai jūsų siūlomą poziciją atitinkančių darbuotojų kandidatūrų, su kuriais jau galite vesti prasmingas ir rezultatyvias derybas;
 • Mes pažįstame jūsų įmonę, todėl mums bus lengviau vesti pirminę darbuotojų atranką nei išorinei įdarbinimo agentūrai;
 • Mūsų personalo atranka jums kainuos mažiau nei prabangių agentūrų paslaugos;
 • Mes turime ilgametę personalo paieškos patirtį, kuria norime pasidalinti su jumis.